Warunki korzystania z Targeo MapShot. Wstaw tę mapkę na swoją stronę lub utwórz własną mapę w Kreatorze map Targeo. Przejdź na dużą mapę Przejdź na dużą mapę. Napisz wiadomość. Twój adres e-mail Adres e-mail.

Tytuł wiadomości Tytuł wiadomości maksymalnie 25 znaków. Treść go here Wiadomość maksymalnie znaków. Nadawca Imię maksymalnie 25 znaków. Kod z obrazka. Party poker android app kopię do mnie.

Party poker android app Wyślij. Wniosek o usunięcie punktu. Twój adres e-mail do autoryzacji wniosku Adres e-mail. Na ten adres e-mail może przyjść wiadomość z linkiem aktywującym proces usuwania.

Twoje imię i nazwisko do autoryzacji wniosku Imię i nazwisko. Oświadczam, że jestem uprawniony do decydowania o usunięciu tego punktu ze stron Targeo. Musisz zaznaczyć to oświadczenie. Opisz powód usunięcia Opis powodu dla które chcesz usunięcia punktu.

Spółdzielnia Inwalidów Spins. NIP działalności: Popraw powyższe dane punktu jestem właścicielem. Zgłoś do usunięcia. Dokładny adresu dojazdu: Ulica: ul. Operator z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewskiej Spins przetwarza dane osobowe w celu: dodania ich do bazy Targeo oraz publikacji w wyszukiwarce firm i na mapach art. Więcej informacji dot.


2/19/2021 by Avel